O nas

“Witajcie w naszej bajce. Tu wszystko jest możliwe, zwierzęta są szczęśliwe.”

ZMIANY ZMIANY TO PRODUCENT BATONÓW

Od 2014 produkujemy najwyższej jakości zdrowe i smaczne batony. Kiedy zaczynaliśmy, w Polsce nikt nie robił tego typu zdrowych produktów z prostych, naturalnych składników. Spróbowaliśmy i udało nam się.

Wierzymy w supermoce natury, dlatego sięgamy po składniki, których połączenie nie tylko smakuje jak marzenie, ale też wpływa korzystnie na zdrowie! Używamy wyłącznie produktów pochodzenia roślinnego (orzechy, owoce, pestki, nasiona), bez zbędnych aromatów, polepszaczy smaku, konserwantów i innych dodatków. Uważamyże batony powinny łączyć, nie dzielić, dlatego nasze produkty są odpowiednie dla wegan, wegetarian, mięsożerców i osób na diecie bezglutenowej.

Aloha, Kosmos i reszta batonów skierowane są do osób aktywnych, dla większych i mniejszych Urwisów, podróżników i moli książkowych, zasadniczo dla każdej osoby, która troszczy się o własne zdrowie i dobre samopoczucie.

Imponują nam firmy i organizacje z zasadami. Działające dla dobra lokalnych społeczności lub na rzecz ochrony przyrody i skutecznie promujące zmiany na lepsze. Dlatego 1% naszego zysku przekazujemy Stowarzyszeniu Otwarte Klatki.

Dane firmowe:
Zmiany Zmiany Agata Golonka Filip Stefański s.c.
Czeska Wieś 54
49-332 Olszanka
NIP 7471897849