NASZA MISJA

Jesteśmy prekursorem produkcji zdrowych batonów w Polsce. Od 2014 roku produkujemy we własnym zakładzie produkcyjnym zdrowe przekąski – energetyczne, wegańskie, wysokojakościowe batony bez dodanego cukru, bez konserwantów, aromatów, wzmacniaczy smaków czy spulchniaczy.

Skupiamy się na tworzeniu słodyczy, po które można sięgać bez wyrzutów sumienia – batonów, które nie tylko dostarczą słodkiej przyjemności, ale równocześnie będą dawką dobrej energii i wartości odżywczych korzystnych dla naszego organizmu.

Chcemy także inspirować naszych Klientów do świadomego podejścia do jedzenia. Nasze hasło „Czytasz skład? Przybijamy piątkę!” stanowi naszą filozofię, która zachęca do świadomego czytania składów i zdobywania wiedzy o tym, co spożywamy i podejmowania świadomych wyborów żywieniowych.

Batony ZmianyZmiany

JAK PRODUKUJEMY NASZE BATONY?

Wszystkie produkowane przez nas batony są wykonywane w technologii „raw” – są przetwarzane wyłącznie mechanicznie, bez użycia obróbki termicznej. Dzięki temu składniki użyte do produkcji zachowują maksymalną ilość zawartych w nich składników odżywczych , minerałów i witamin.

Batony Zmiany Zmiany są wegańskie, wykonane tylko z roślinnych, naturalnych składników. W procesie produkcji nie dodajemy do nich żadnych dodatkowych składników – konserwantów, spulchniaczy, aromatów, utwardzaczy i żadnych innych dodatków. Batony zawierają tylko naturalne składniki. Wszystkie są bezglutenowe i bez laktozy. Pomimo, że nie dodajemy do nich cukru są słodkie, a ich słodycz wynika wyłącznie z zawartości suszonych owoców.

Składniki użyte do produkcji batonów są dobierane bardzo starannie i dokładnie sprawdzane przed procesem produkcji.  Używamy surowców najwyższej jakości, również bez konserwantów i dodatków

Urwis Bananowy składniki

POZNAJ NAS

Aga i Kasia Zmiany Zmiany

Znamy się od lat, a poznałyśmy się dzięki piłce nożnej, w którą grali nasi synowie. Minęło wiele lat od naszego pierwszego spotkania, nasi synowie są już dorośli i poszli swoimi drogami, nasza przyjaźń natomiast została przypieczętowana wspólnym prowadzeniem firmy Zmiany Zmiany.

Zmiany Zmiany to dla nas nie tylko firma i biznes. To przede wszystkim wielka przygoda i sposób na życie. Zarówno w życiu jak i w pracy jesteśmy do siebie z jednej strony bardzo podobne – szukamy najbardziej efektywnych i innowacyjnych rozwiązań, unikamy  banalności i stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Z drugiej strony trochę się od siebie różnimy i uzupełniamy – jedna jest bardzo dokładna i skrupulatna podczas gdy druga jest bardziej dynamiczna i spontaniczna.

Nasz team to nie mieszanka wybuchowa lecz zgrany duet, dzięki czemu stale posuwamy się do przodu. Nawet w trudnych chwilach nie zrażamy się i nie ustajemy w dążeniu do założonych przez nas celów.

OPINIE I RECENZJE