Ekipa Zmiany Zmiany

Nasze batony dodają energii profesjonalnym sportowcom w różnych dyscyplinach. Mamy swoich ambasadorów, którzy biegają ultramaratony, uprawiają judo, kulturystykę. To profesjonalni marzyciele, którzy dbają o swoje zdrowie, sportowe wyniki i nie zapominają, że nie jesteśmy sami na tej planecie.

Ola Wachowicz

Amerykańska optymistka i wulkan energii. Wielokrotna reprezentantka Polski w siatkówce plażowej, V-ce Mistrzyni Polski 2018, zwyciężczyni Pucharu Polski 2018 i MVP tego turnieju. Udowadnia, że na diecie wegetariańskiej można z dużymi sukcesami uprawiać sport zawodowo! Poza siatkówką, uwielbia podróżować, więc możecie być pewni, że zawsze ma ze sobą Kompas 😉 Zajrzyjcie na instagram Oli w wolnej chwili.

Dominik Włodarkiewicz – “Vege Słonik”

Najlepiej czuje się w biegach górskich. Od kilku lat zajmuje czołowe miejsca we wszystkich najważniejszych biegach w Polsce. Kiedyś świetny na deskorolce. Ten jegomość zabiegnie wysoko i daleko, jesteśmy o tym przekonani. Wegetarianin od blisko 30 lat. Nadaje na bieżąco – FB

Agata Perenc

Wielokrotna mistrzyni oraz medalistka w judo na Pucharach Świata, Europy i oczywiście Polski. Weganka. Ambasadorka Jasnej Strony Mocy i naszych batonów. Bardzo pozytywna i pełna energii dziewczyna, która ciężką pracą, charakterem i podejściem do życia, osiągnęła już bardzo wiele sukcesów. Obserwujcie jej profilu FB.

Adam Kuncicki

Kulturysta weganin, trener personalny i doradca dietetyczny, bloger i aktywista. Adam potwierdza, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko włożycie w to całe serce i bardzo dużo pracy. Efekty przychodzą z czasem, co potwierdzają osiągnięcia sportowe i wyróżnienia personalne –  zwycięzca Naturalnych Mistrzostw w Kulturystyce na Słowacji 2019 (i II miejsce w Czechach), zdobywca tytułu Osobowość Roku 2018, nagrody za ,,Męski Blog Roku” 2016 oraz 2017 magazynu Men’s Health oraz Grand Prix Wege. Ulubiony baton: Sztanga.

Chcecie dowiedzieć się co słychać u Adama, skonsultować z nim trening, dietę? Zajrzyjcie koniecznie na jego stronę.

Kasia Dąbek “V-Girya”

Reprezentantka Polski w Kettebell. Medalistka imprez w kraju i na świecie w zawodach Kettlebell. Dźwiga niewiarygodne ciężary, na co dzień instruktorka kettlebell i bardzo szczęśliwa mama. Weganka z kilkunastoletnim stażem. Koniecznie zajrzyjcie na profil Kasi !