EKIPA ZMIANY ZMIANY

Nasze batony dodają energii profesjonalnym sportowcom w różnych dyscyplinach. Mamy swoich ambasadorów, którzy biegają ultramaratony, uprawiają judo, muy thai. To profesjonalni marzyciele, którzy dbają o swoje zdrowie, sportowe wyniki i nie zapominają, że nie jesteśmy sami na tej planecie.

AGATA PERENC

Agata Perenc - wielokrotna mistrzyni oraz medalistka w judo na Pucharach Świata, Europy i oczywiście Polski. Weganka. Ponad wszystko to bardzo pozytywna i pełna energii osoba. Obserwujcie kolejne wyzwania Agaty na jej profilu FB.

Dominik Włodarkiewicz aka "Vege Słonik"

Najlepiej czuje się w biegach górskich. Od kilku lat zajmuje czołowe miejsca we wszystkich najważniejszych biegach w Polsce. Kiedyś świetny na deskorolce. Ten jegomość zabiegnie wysoko i daleko, jesteśmy o tym przekonani. Wegetarianin od ponad 25 lat. Nadaje na bieżąco - FB

Kasia Dąbek "V-Girya"

Medalistka imprez w kraju i na świecie w zawodach Kettlebell. Dźwiga niewiarygodne ciężary, na co dzień instruktorka kettlebell i bardzo szczęśliwa mama. Weganka z kilkunastoletnim stażem.

Adam Kuncicki

Kulturysta weganin, bloger, aktywista. Aby wymienić tylko kilka osiągnięć Adama - IV miejsce Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness 2018, bloger, zdobywca tytułu ,,Męskiego Bloga Roku" 2016 oraz 2017 magazynu Men's Health, a także trener personalny z licznymi sukcesami. Ulubiony baton: Sztanga.