EKIPA ZMIANY ZMIANY

Nasze batony dodają energii profesjonalnym sportowcom w różnych dyscyplinach. Mamy swoich ambasadorów, którzy biegają ultramaratony, uprawiają judo, muy thai. To profesjonalni marzyciele, którzy dbają o swoje zdrowie, sportowe wyniki i nie zapominają, że nie jesteśmy sami na tej planecie.

Agata Perenc

Agata to wielokrotna mistrzyni oraz medalistka w judo na Pucharach Świata, Europy i oczywiście Polski. Weganka. Ambasadorka Jasnej Strony Mocy i naszych batonów. Przede wszystkim to bardzo pozytywna i pełna energii dziewczyna, która ciężką pracą, charakterem i podejściem do życia, osiągnęła już bardzo wiele sukcesów. Obserwujcie kolejne wyzwania Agaty na jej profilu FB.

Aleksandra Wachowicz

Amerykańska optymistka i wulkan energii. Wielokrotna Reprezentantka Polski w siatkówce plażowej, V-ce Mistrzyni Polski 2018, zwyciężczyni Pucharu Polski 2018 i MVP tego turnieju. Udowadnia, że na diecie wegetariańskiej można z dużymi sukcesami uprawiać sport zawodowo! Poza siatkówką, uwielbia podróżować, więc możecie być pewni, że zawsze ma ze sobą Kompas ;) Zajrzyjcie na instagram Oli w wolnej chwili.

Dominik Włodarkiewicz aka "Vege Słonik"

Najlepiej czuje się w biegach górskich. Od kilku lat zajmuje czołowe miejsca we wszystkich najważniejszych biegach w Polsce. Kiedyś świetny na deskorolce. Ten jegomość zabiegnie wysoko i daleko, jesteśmy o tym przekonani. Wegetarianin od ponad 25 lat. Nadaje na bieżąco - FB

Kasia Dąbek "V-Girya"

Reprezentantka Polski w Kettebell. Medalistka imprez w kraju i na świecie w zawodach Kettlebell. Dźwiga niewiarygodne ciężary, na co dzień instruktorka kettlebell i bardzo szczęśliwa mama. Weganka z kilkunastoletnim stażem. Koniecznie zajrzyjcie na profil Kasi !

Adam Kuncicki

Kulturysta weganin, bloger, aktywista. Aby wymienić tylko kilka osiągnięć Adama - IV miejsce Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness 2018, bloger, zdobywca tytułu ,,Męskiego Bloga Roku" 2016 oraz 2017 magazynu Men's Health, a także trener personalny z licznymi sukcesami. Ulubiony baton: Sztanga.